KURUMSAL

İstanbul Sünger / Endüstriyel Sünger ve Eva Çeşitleri
slider image slider-image slider image slider image

İSTANBUL SÜNGER VE SEKTÖRDEKİ YERİ

Tüm Endüstriyel Sünger Ürünlerinizle İlgili Özverili ve Ekonomik Anlamda Çalışmalar Yapılarak Sizlerin Beğenilerinize Sunuyoruz. Sünger Sektöründe Büyük Bir Yere Sahip Olan Firmamız, Zengin Ürün Yelpazesi ile Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Bir Hizmet Anlayışı Sunmak İçin İlk Günden Beri Aynı Özveriyle Çalışmalarımızı Sürdürüyor.

İstanbul Sünger yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.


  • Müşteri Memnuniyeti

  • Yıllık Çalışma Saati

  • Aylık Tamamlanan Projeler

İSTANBUL SÜNGER / ENDÜSTRİYEL SÜNGER ÜRÜNLERİ

Tüm Ürünlerinizle İlgili Özverili ve Ekonomik Anlamda Çalışmalar Yapılarak Sizlerin Beğenilerinize Sunuyoruz. Sünger Sektöründe Büyük Bir Yere Sahip Olan Firmamız, Zengin Ürün Yelpazesi ile Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Bir Hizmet Anlayışı Sunmak İçin İlk Günden Beri Aynı Özveriyle Çalışmalarımızı Sürdürüyor.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde ürünler sunmak, Uygun pazar fiyatlarına kaliteli ürünler sunmak,Sürekli gelişmeyi kalite ve verimliliği artırmak, Çevrenin korunması ve kaynaklarımızın verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak, Oluşan pazar şartlarında teknolojik gelişimleri yakından takip etmek ve üretim hattına ilaveler yapmak, Çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, Kalite yönetim sistemini uygulamak.

İstanbul Sünger; Sektörünün ihtiyaç duydugu temel tüketim malzemelerini dünyanın en gelişmiş teknolojileriyle üretip, bu malzemeleri istenilen özelliklerde, istenilen zamanda ve istenilen yerde müşterilerinin hizmetine sunarak sektörün aranan markası haline gelmektedir.

MÜŞTERİ POTANSİYELİMİZ

  • İstanbul Sünger Web Sayfamız 80%
  • Memnun Olan Müşterilerimiz Sayesinde 90%
  • Sektörde Edindiğimiz Yer Dolayısıyla 80%
  • Uluslararası Pazar Payımız 40%

İSTANBUL SÜNGER ENDÜSTRİYEL SÜNGER ALANINDA SEKTÖRDE BÜYÜK BİR YER EDİNMEKTEDİR.

İstek, Görüş ve Siparişleriniz İçin Bizimle İletişim Kurabilir, Size Sektörle İlgili İhtiyacınız Olan Tüm Sorularınızda Cevap Verebiliriz.
BİZE ULAŞIN LÜTFEN

VİZYONUMUZ

Uzun yıllardan beri sünger sektörünün içinde olup, çeşitli sektörlerin yardımcı malzemesi olan SÜNGER ile her türlü ar-ge bölümleri ile yatay entegrasyonu tamamlayarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın mutlulugunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

İstanbul Sünger yılları aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. İlk günden itibaren sünger kesim işleme alanında üretim yapan uzman kadroya sahip bir firma olmayı hedeflemiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde ürünler sunmak, Uygun pazar fiyatlarına kaliteli ürünler sunmak, Sürekli gelişmeyi kalite ve verimliliği artırmak, Çevrenin korunması ve kaynaklarımızın verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak,

TEKNİK ÇİZİM TASARIM

İSTANBUL SÜNGER

Ürünlerinizin Teknik Çizimi Yapılarak İstediğiniz Kriterlerde Hazırlanır ve Sunulur.

NUMUNE LAZER KESİM

İSTANBUL SÜNGER

Teknik Çizim Onaylandıktan Sonra Lazer ve Su Jeti Makinalarımızda Numuneleriniz Hazırlanır.

SERİ ÜRETİM İMALAT

İSTANBUL SÜNGER

Numune Onaylandıktan Sonra Dilediğiniz Miktarda Seri Üretim Aşamasına Geçilir.